İNSAN KAYNAKLARI


DEĞERLERİMİZ & ODAKLARIMIZ VE YAKLAŞIMIMIZLA

İNSAN KAYNAKLARI


İşletmemizde insan kaynakları birimi, öncelikle doğru pozisyona doğru çalışanı yerleştirerek çalışan mutluluğunu ve verimliliği öncelikli tutar. İşletmemiz; çalışanların çalışma koşullarını sürekli iyileştirme ve sürekli eğitim ihtiyaçlarını giderme çabası içerisinde olup, emeklerini adil bir değerlendirme sürecinden geçirerek maddi manevi mutluluklarını karşılamakla yükümlüdür. Bu yükümlülüğü insan unsuru üzerinden saygı ve sevgi bağı içerisinde üstlenir.

Kurumsal Değerimizi İnsan Kaynakları Anlayışımıza Borçluyuz

İNSAN KAYNAKLARI ANLAYIŞIMIZ


Esmak dişli olarak personel özelinde üretim, geliştirme, çözüm odaklı, yüksek verimli çalışmalar için, iç motivasyonu yüksek bireylerle, çalışma motivasyonunu yükseltecek iş koşullarını sağlayarak, insanı kaynak olarak ele alıp, değer vererek maksimum verimlilik sağlamaktayız.

Hangi alanda ve hangi pozisyonda olursa olursun, her iş tanımı için ilgili işin profesyonel yeterliliğine sahip, deneyimli kişilere görevleri dağıtmayı önemsiyoruz. Mesleki yeterlilik gözlemlerinde bulunuyor, personelimizin gelişimine eğitimlerle katkı sunuyoruz.

İnsan kaynakları anlayışımıza ek olarak, çalışma arkadaşlarımızdan iş ahlakı çerçevesinde aşağıdaki niteliklere sahip olmalarını bekleriz:

Kalite odaklı çalışma anlayışı ve iş takibi sağlamak.

Gelişime açık olmak ve yeni projeler üretilmesine katkı sunmak.

Sağduyulu hareket ederek ve çözüm sürecine ortak olmak.

İşini sahiplenmek, kontrol etmek, kaynakları etkin kullanmak.

Aidiyet duygusu yüksek ve sorumluluk sahibi olmak.

BAŞVURU FORMU

Eğitim Seviyesi
Askerlik Durumu
Ehliyet
Medeni Durum
Başvuru Pozisyonu

Misyon ve vizyonumuzu benimsemiş, hedeflerimizi anlamış ve uygulamaya hazır, ilgili poziyonun iş yükünü profesyonellikle üzerine alabilen insanlardan kurulmuş bir ekibe sahibiz.

Sektörel başarımızı bu birlik ve beraberliğe ve bu ekip ruhuna borçluyuz.


ESMAK TEKLİF FORMU


Dişli üretimi, yedek parça ve özel üretimlerimiz hakkında sorularınızı iletmek ve güncel fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak için, teklif formumuzu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.