DİŞLİ GRUBU


ESMAK DİŞLİ ÜRETİM ALANLARI

DİŞLİ GRUBU


Esmak Dişli bünyesinde üretimde son teknolojiyi kullanarak, uluslararası kalite standartlarına adapte olmuş üretim süreçleriyle her türlü dişli çeşidini standartlara uygun olarak ya da müşteri talepleriyle özel olarak üretip sunabilmektedir. Dişli grubunun öne çıkanları olarak helis dişli, düz dişli, düz konik dişli, zincir dişli, konik helis dişli, spiral konik dişli, planet dişli vb. hali hazırda üretim çeşitlerimiz arasında yer almaktadır.

Esmak uluslararası kalite standartlarıyla ürettiği dişliler ile müşterilerinize artı güvence vermenizi sağlayacaktır. Dişli ihtiyaçlarınızı kalite, zaman ve fiyat avantajlarıyla yüksek teknolojiye sahip makine parkularında üreterek sunmaktan memnuniyet duyuyoruz. Ürün tedariği noktasında şirketinizi ithalat prosedürlerinden kurtararak taleplerinizi anında karşılamak, çözüm üretmek için profesyonel ve deneyimli bir ekiple çalışıyoruz.

ESMAK DİŞLİ

TEKNOLOJİ & AR-GE

Sürekli araştırma geliştirme çalışmaları yürüterek, teknolojiye adaptasyonda güncel kalırken, üretme ve sunma kabiliyetlerimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

GÖRÜNTÜLE
ESMAK DİŞLİ

ÜRETİM ALANLARIMIZ

Makine parkurumuz, teknolojik alt yapımız ve kalite akreditasyonlarımızla yedek parça, dişli grubu ve özel üretim alanlarında müşteri talebi özelinde üretimler yapıyoruz.

GÖRÜNTÜLE
ESMAK DİŞLİ

KALİTE ANLAYIŞIMIZ

Sektörel geçerliliği olan akreditasyon kuruluşlarının kalite standarlarına önem veriyor, üretim ve tüm iş süreçlerimizi bu odaklara uygun olarak yürütüyoruz.

GÖRÜNTÜLE

DÜNYA'NIN BİR ÇOK NOKTASINA YÜKSEK KALİTE STANDARTLARIYLA METAL İŞLEYİP İHRAÇ EDİYORUZ.

ESMAK TEKLİF FORMU


Dişli üretimi, yedek parça ve özel üretimlerimiz hakkında sorularınızı iletmek ve güncel fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak için, teklif formumuzu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.