KALİTE


YENİLİKÇİ & MODERN YAKLAŞIMLARLA

KALİTE ANLAYIŞIMIZ


Kalite anlayışımız, hammaddeden itibaren başlayan “Giriş Kalite”, üretim aşamasında yürütülen “Proses Kalite” ve son kontrolün yapıldığı “Final kalite” olmak üzere üç aşamada yürütülür. ISO 9001-2015 kalite standardı çerçevesinde yürütülen sistematik yönetim anlayışımız müşterimizin beklentisine, “Gelişmiş Ülkeler Standardında” ürün ve hizmet kalitesi sunmaktadır. Ürettiğimiz ürünler CE işareti ile markalanmakta, ve gerekli direktiflere uygunluğu müşterilerimize belgelenmektedir.

HAMMADDE KALİTESİ


Üretim birimlerimizde işlemek için kalite kontrol testlerinin sonuçlarıyla standartlara uygunluğu belgelenmiş hammaddeleri tercih ediyoruz.

İŞLEME KALİTESİ


Ürünü işlerken Kalite Yönetim Sistemine uygun olarak her aşamada testlerden geçirerek işleme kalitesini koruyoruz.

FİNAL KALİTESİ


Çıkan son ürünün ilk proje aşamasındaki belirlenen kriterlere uygunluğunu belgeleyerek ve garanti ederek sunuyoruz.

about about
background

Standartlara uyumluluk ve teknolojinin

üretime adapte edilmesi sayesinde

Yüksek Performanslı & Kaliteli Üretim Kabiliyeti ve Uzun Ömürlü İşbirlikleri

Kalite normlarında gerek yurt içinde ve gerekse AB normları açısından gelinen son noktadaki gelişmeler yakından izlenerek ürünlerimizde tatbik edilmektedir. Kurumsal firmaların hassasiyetine cevap verebilecek, sorumluluk üstlenebilecek bir altyapı içerisinde üretim yapılmaktadır.

Esmak Dişli bünyesindeki tüm pozisyonlarda çalışmakta olan, değer üreten personelimizin öncelikli prensibi kaliteli hizmet sunmak, iş süreçlerini normlara uygun sürdürmek, kalite standartlarına bağlı ürünler üretmek ve devamında kaliteyi koruyarak teknik destek sağlamaktır.

Toplam kalite kontrolü, penisilin gibi hızla hareket eden bir ilaç değil, uzun süre alınırsa bir şirketin yapısını aşama aşama iyileştiren, yavaş çalışan, bitkisel bir ilaç gibidir. KAORU ISHIKAWA

ESMAK TEKLİF FORMU


Dişli üretimi, yedek parça ve özel üretimlerimiz hakkında sorularınızı iletmek ve güncel fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak için, teklif formumuzu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.