YEDEK PARÇA


ESMAK DİŞLİ ÜRETİM ALANLARI

YEDEK PARÇA ÜRETİMİ


Çelik, Alüminyum, Fosfor Bronz, Krom ve Bakır'ın hammadde olarak kullanıldığı her sektör ve alan için oluşabilecek yedek parça ihtiyaçlarınıza cevap vermek üzere, tasarım ve projelendirme aşamaları yürüterek ürünler ve çözümler sunuyoruz. Belgelendirildiğimiz kalite kuruluşlarının standartlarında, ihtiyacınız olan parçanın birebirini sunmak üzere ar-ge çalışmaları yürütüyor ve çıkan son ürünün garantisini üretim başlamadan şeffaf bir süreçle müşterilerimize sunuyoruz.

Otomotiv, tekstil, tarım, savunma vb. sanayilerde kullanılan tüm makine ve ekipmanlar için yedek parça ve hizmetler sunuyoruz. İhtiyacınız olan yedek parça üretimi için, seri üretimle kısa zamanda teslimat ve fiyat avantajıyla çözüme ulaşmak için Esmak Dişli ile iletişime geçebilirsiniz.

ESMAK DİŞLİ

TEKNOLOJİ & AR-GE

Sürekli araştırma geliştirme çalışmaları yürüterek, teknolojiye adaptasyonda güncel kalırken, üretme ve sunma kabiliyetlerimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

GÖRÜNTÜLE
ESMAK DİŞLİ

ÜRETİM ALANLARIMIZ

Makine parkurumuz, teknolojik alt yapımız ve kalite akreditasyonlarımızla yedek parça, dişli grubu ve özel üretim alanlarında müşteri talebi özelinde üretimler yapıyoruz.

GÖRÜNTÜLE
ESMAK DİŞLİ

KALİTE ANLAYIŞIMIZ

Sektörel geçerliliği olan akreditasyon kuruluşlarının kalite standarlarına önem veriyor, üretim ve tüm iş süreçlerimizi bu odaklara uygun olarak yürütüyoruz.

GÖRÜNTÜLE

DÜNYA'NIN BİR ÇOK NOKTASINA YÜKSEK KALİTE STANDARTLARIYLA METAL İŞLEYİP İHRAÇ EDİYORUZ.

ESMAK TEKLİF FORMU


Dişli üretimi, yedek parça ve özel üretimlerimiz hakkında sorularınızı iletmek ve güncel fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak için, teklif formumuzu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.