TEKNOLOJİ & AR-GE


Tasarım & Projelendirme ve Üretim Birimlerinde

Teknolojinin Üretime Entegresi
İle İlgili AR-GE Çalışmaları Yürütüyoruz

about

20,000

Yıl Bazında
ÖZEL ÜRETİM
Kapasitesi

35,000

Yıl Bazında
YEDEK PARÇA
Kapasitesi

100,000

Yıl Bazında
DİŞLİ ÜRETİM
Kapasitesi

5 KITAYA İhracat

TALEPLERİNİZİ PROJELENDİRİYORUZ

Ürün ile ilgili beklentilerinizi ayrıntılarıyla birlikte dökümante ediyoruz. Olması gereken ürün özniteliklerini ve seçeneklerini size sunuyor, niteliklerle ilgili gerekli teknik desteği sağlıyoruz. Deneyimli üretim kadromuzun işbirliği ve yetenekleriyle, taleplerinizi birlikte şekillendiriyoruz.

PROJE AYRINTILARINI PLANLIYORUZ

Süreci bir iş süreci haline getirmek üzere profesyonel proje planlama aşamasına geçiyoruz. Bu aşamada talep edilen ürüne göre değişiklik gösterecek olsa da zaman, ham madde ve maddi kaynaklar gibi tüm kaynakların planlaması ve yönetimi gerçekleştirilir, proje sınırları çizilir.

ÜRETİM SÜRECİ

Ürün tasarımını planlanan projeye bağlı kalarak, 3D modelleme sayesinde elde edilen grafiksel verinin sağladığı bilgiler ışığında, kaynakları verimli kullanarak, müşteri beklentilerini odak kabul ederek, kaliteden ödün vermeden, hedeflenen fonksiyonları maksimum performansla gerçekleştirecek üretimler yapıyoruz.

ÜRETİM SONRASI TEKNİK DESTEK

Esmak dişli bünyesinde gerçekleşen tüm üretim süreçlerinde, proje/taslak oluşturma aşamalarında, taslakların 3D modellemesi yapılırken, teknik açıklamalar hakkında doğru bilgi aktarımı profesyonel ekibimiz tarafından sağlanır. Ürün tesliminin ardından üretim sürecindeki aynı özenle, çözüm odaklı ve müşteri faydası gözetilerek her türlü teknik destek sağlanır.

Geniş Üretim Kapasiteli & Teknolojik Altyapısı Güçlü

MAKİNE PARKURUMUZ


Yatırımların en iyisinin sermaye olduğu inancımızdan yola çıkarak, üretimden aldığımız gücümüzü makine parkurumuza aktarıyoruz. Teknolojinin sürekli geliştiği global dünyada her zaman güncel kalabilmeyi ve sizler için her zaman en iyi hizmeti vermeye çabalıyoruz.

ESMAK TEKLİF FORMU


Dişli üretimi, yedek parça ve özel üretimlerimiz hakkında sorularınızı iletmek ve güncel fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak için, teklif formumuzu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.