ÖZEL ÜRETİM


ESMAK DİŞLİ ÜRETİM ALANLARI

ÖZEL ÜRETİM


Esmak üretim birimi firmaların tüm özel ihtiyaçlarına cevap verebilecek proje alt yapısına, sektörel deneyime ve yetkinliği yüksek bir çalışan kadrosuna sahiptir. Teknolojik alt yapısı güçlü makine parkurunun da avantajıyla özel parça tasarım, modelleme ve üretimi gibi tüm işlemlerde müşterilerine ürün ve hizmet sunmaktadır.

Esmak Dişli; metal işleme endüstrisindeki iş süreçleri konusundaki bilgisi, üretim kalitesini ve yaratıcılığını, kaynak yönetebilme kabiliyetini müşterilerine kaliteli çözümler sunmak için kullanır. Müşteri faydasını ve karlılığını gözeten iş politikaları, doğru yönlendirmeler, avantajlı fiyat teklifleri ve kaliteli işçilikle, müşterilerinin sürekli çözüm ortağı olmaya devam edecektir.

ESMAK DİŞLİ

TEKNOLOJİ & AR-GE

Sürekli araştırma geliştirme çalışmaları yürüterek, teknolojiye adaptasyonda güncel kalırken, üretme ve sunma kabiliyetlerimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

GÖRÜNTÜLE
ESMAK DİŞLİ

ÜRETİM ALANLARIMIZ

Makine parkurumuz, teknolojik alt yapımız ve kalite akreditasyonlarımızla yedek parça, dişli grubu ve özel üretim alanlarında müşteri talebi özelinde üretimler yapıyoruz.

GÖRÜNTÜLE
ESMAK DİŞLİ

KALİTE ANLAYIŞIMIZ

Sektörel geçerliliği olan akreditasyon kuruluşlarının kalite standarlarına önem veriyor, üretim ve tüm iş süreçlerimizi bu odaklara uygun olarak yürütüyoruz.

GÖRÜNTÜLE

DÜNYA'NIN BİR ÇOK NOKTASINA YÜKSEK KALİTE STANDARTLARIYLA METAL İŞLEYİP İHRAÇ EDİYORUZ.

ESMAK TEKLİF FORMU


Dişli üretimi, yedek parça ve özel üretimlerimiz hakkında sorularınızı iletmek ve güncel fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak için, teklif formumuzu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.