KURUMSAL


ÇÖZÜM ODAKLI & İLKELİ & GÜVENİLİR İŞ ANLAYIŞIYLA

YÜKSEK KALİTE STANDARTLARIYLA
ÜRETİMLER GERÇEKLEŞTİRİYORUZ


İşletmelerin var oluş amaçlarından ilki olarak gösterilen; kâr elde etmek, Esmak Dişli için bir amaç değil, varlığını devam ettirmek noktasında sadece bir araçtır. Çalışanlarının sosyo-ekonomik mutluluğu, ürettikleri ürüne ve yeteneklerine verilen maksimum değer işletme öncelikleri arasında yer almaktadır. Esmak Dişli üretim sektöründe yer almış olsa da müşteri ilişkilerinde hizmet sektörünü aratmayacak ölçüde müşteri arzu ve isteklerini dinleyerek; akılcı, teknolojik yaklaşımlar geliştirir. Müşterilerine satış sonrası memnuniyet garantisi verir. Teknoloji ve kalite yönetimi konusunda know-how sunabilecek konumda olup, iş ortaklığı noktasında rakiplerince tavsiye edilen özgün bir niteliğe sahiptir.

singnture

MİSYONUMUZ

Kaliteli ve çözüm odaklı yaklaşımı ile maksimum müşteri gereksinimleri karşılayarak sürdürülebilir hizmetleri sunmak.

VİZYONUMUZ

Faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde kalitesi ile fark yaratan, çözüm odaklı ve tercih edilen firma olmak.

KALİTE ODAKLARIMIZ

Esmak misyon ve vizyonu çerçevesinde, sektörel olarak benimsenmiş kalite değerlerine, üretimde standartlaşmış kalite ölçütlerine bağlı olarak üretimler gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimizin taleplerini doğru analiz etmek, beklentilerini maksimum oranda karşılamak, çözüm odaklı ve kaliteli hizmet sunmak her zaman önceliğimiz. Kaynaklardan ve gelişen teknolojiden maksimum düzeyde yararlanmak ve sektörel birikimimizi kaliteli ürüne dönüştürmek kalite anlayışımızı oluşturmaktadır.

ESMAK TEKLİF FORMU


Dişli üretimi, yedek parça ve özel üretimlerimiz hakkında sorularınızı iletmek ve güncel fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak için, teklif formumuzu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.