• KALİTELİ HAMMADDE & İYİ İŞÇİLİKLE
  METAL İŞLEME VE ÜRETİM
  Esmak Dişli 30 yıllık sektörel bilgi ve birikimin ardından 2008 yılında İzmir'de kurulan, metal sanayinde demir işleyen, dişli, özel sipariş, orijinal ürün ve makinelerin üretildiği bir üretim merkezidir.
 • MODERN MAKİNE PARKURU & YÜKSEK KAPASİTESİYLE
  ÜRETİM ALANLARIMIZ
  Metal işleme sanayisinde üretim yapan bir firma olarak, uzun yıllara dayanan tecrübelerimizle, yedek parça, dişli ve özel parça üretimlerimize ek olarak özel makine üretim alanlarında hizmet veriyoruz.
 • TEKNOLOJİNİN ÜRETİME ADAPTE EDİLMESİYLE
  YÜKSEK PERFORMANSLI ÜRETİM
  Yüksek teknolojiyi üretim ve projelendirme aşamalarına entegre ederek, ürün ve üretim kalitesini arttırıyor bu sayede dünyanın birçok noktasına ihracat kapasitemizi genişletiyoruz.
© 2021 ESMAK DİŞLİ Tüm hakları saklıdır.
background

Standartlara uyumluluk ve teknolojinin

üretime adapte edilmesi sayesinde

Yüksek Performanslı & Kaliteli Üretim Kabiliyeti ve Uzun Ömürlü İşbirlikleri

Metal işleme sanayisinde ürün ve hizmet sunan bir firma olarak, uzun yıllara dayanan tecrübelerimizle, yedek parça, dişli ve özel parça üretimlerimize ek olarak makine üretim gibi alanlarda hizmet veriyoruz. Farklı boyutlarda ürün işleyebilme imkanı sunan makine parkurumuz sayesinde farklı alanlar için gelen çeşitli boyut ve özelliklerde Metal, Çelik, Alüminyum, Fosfor Bronz, Krom ve Bakır parça üretim taleplerini karşılayabiliyoruz.

Projelendirme, üretim ve ürün & hizmet sunumu gibi sektörel tüm faaliyetlerimizde; dünyada geçerliliği olan kurum ve kuruluşlar tarafından standardize edilmiş koşullara uyumlanarak güveniliklik ve geçerlilik değerlerimizi yükseltiyoruz.

Yüksek teknolojiyi üretim ve projelendirme aşamalarına verimlilik odaklı olarak entegre ederek, kaynakların verimli kullanımını sağlıyor, ürün ve üretim kalitesini arttırıyor bu sayede dünyanın birçok noktasına ihracat kapasitemizi genişletiyoruz.

FONKSİYONEL MAKİNE PARKURU

YÜKSEK ÜRETİM KAPASİTESİ

GENİŞ İHRACAT HACMİ

ESMAK TEKLİF FORMU


Dişli üretimi, yedek parça ve özel üretimlerimiz hakkında sorularınızı iletmek ve güncel fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak için, teklif formumuzu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.